Strona główna | O nas | Kontakt | Informacje praktyczne


Galeria - Konie
Gutowo k/Wrześni


centrum kolonii i obozów

***Lesko SKI - Survival 10-18 lat. (Al) KOLONIE OBOZY 2020!     
Pokaż cennik         ZarezerwujProgram
OFF ROAD AUTAMI TERENOWYMI 4X4, czyli wyprawa na bieszczadzkie bezdroża.
PIONIERKA: zbudujecie obozowisko oraz nauczycie się tworzyć przedmioty codziennego użytku.
PAINTBALL: wyposażeni w maskę i w pełne umundurowanie poznacie budowę „markerów” i rozegracie przeróżne scenariusze gier (Deathmatch, Przejęcie flagi, Ochrona prezydenta, Przejęcie obozowiska itp.).
SZTUKA PRZETRWANIA: nauczycie się panować nad ogniem, pozyskiwać pożywienie, budować proste filtry wodne.
PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA: dowiecie się jak wygląda pozycja boczna ustalona i kiedy ją stosować, nauczycie się o resuscytacji krążeniowo- oddechowej, poćwiczycie opatrywanie ran i urazów.
WĘDROWANIE: odwiedzicie zaporę na Solinie, „Bieszczadzkie Krupówki”, Uzdrowisko Polańczyk, Wzgórze Gruszka oraz Lesko, w którym będziecie mieli okazję zobaczyć Synagogę, Kirkut, Zamek oraz Kamień Leski.
MUSZTRA, która zwiększa bezpieczeństwo, porządek oraz wprowadza dyscyplinę, a także wartowanie.
TRENING TROPICIELA: poznacie zasady poruszania się w patrolu, tropienia przeciwnika, rozwijania i zwijania szyku, komunikacji niewerbalnej, a dla najbardziej wytrwałych nocne warty i obrona obozowiska.
STRZELECTWO I ŁUCZNICTWO: nauczycie się i udoskonalicie obsługę broni pneumatycznej i łuków. Postrzelacie do celów, jak i tarcz.
SAMOOBRONA I ELEMENTY SZTUK WALKI: poznacie sposoby obezwładniania uzbrojonego napastnika oraz obrony przed realnym atakiem, w tym chwyty i pady.
WEREMIEŃ EXPLORATION: uzbrojeni w GPS-y, kompasy i wskazówki, wyruszycie na eksplorację bieszczadzkich terenów. Po odgadnięciu zagadki usiądziecie wspólnie na szczycie góry, skąd roztacza się niezwykły widok na Bieszczadzką Krainę.
WOJSKOWY MASTERCHEF: porozmawiacie o wojskowych kulinariach i wspólnie przygotujecie proste potrawy. Na pewno nie zabraknie pieczenia wojskowego kociołka.
SPŁYW PONTONOWY: wyprawa z Berezki czerwonym szlakiem do Elektrowni Wodnej, spod której wyruszycie rzeką na odcinku Zwierzyń - Stara Wieś.
NOC PRZETRWANIA (dla chętnych), w trakcie której czeka na Was: przemarsz, rozbicie obozowiska, ognisko z pieczeniem kiełbasek lub kociołka oraz wojskowymi opowieściami.

W programie również: "Integracyjna Traperiada" - wspólnie z pozostałymi uczestnikami obozów w Bieszczadach zdobędziecie bieszczadzkie sprawności! Czekać na Was będzie: bieg w workach i woloosobowych spodniach, rower przeciwskręty, tarcza celnościowa, szalone spódniczki, łucznictwo, przeciąganie liny i inne atrakcje! Zajęcia rekreacyjne – kąpiele, gry, konkursy, dyskoteki oraz ognisko. Weźmiecie udział w wyścigach rzędów, grach terenowych, zagracie w gry planszowe i fabularne (Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) rozwijające wyobraźnię i uczące współpracy w grupie. Nie zabraknie tematycznych wieczorków tj.: „Piżama Party”, „Mam Talent”, karaoke, wybory „Miss i Mistera” czy „Śluby Obozowe”, które na długo zapadną w Waszej pamięci.

Podczas zajęć przydatne będą: śpiwór, poduszka, plecak, latarka, kurtka przeciwdeszczowa. Dla chętnych polecamy zabranie wojskowego umundurowania.
Program fakultatywny
Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć zapisanych na płycie - 40 PLN

Spływ Sanem pontonami – 60 PLN

Paintball i Bumper Ball - różne scenariusze gier paintballowych i zabawa w przezroczystej kuli - 75 PLN

Rejs jachtem po jez. Solińskim i Aquazorbing - zabawa w ogromnej, przezroczystej, nadmuchiwanej kuli - 75 PLN

Park Linowy + Archery Tag - park linowy to bezpieczna adrenalina. Archery Tag to drużynowa walka na łuki za pomocą specjalnych, bezpiecznych strzał z piankowym grotem. Strzała nie pozostawia żadnych siniaków po uderzeniu jest więc doskonałą aktywnością dla dzieci i młodzieży. Nie wymagane jest doświadczenie w strzelaniu. - 75 PLN

„Zakamarki LESKO SKI” - Auta terenowe Off ROAD - (45 minut) - 75 PLN

Wyprawa na Połoninę Wetlińską - całodzienna pieszo- autokarowa wycieczka w wysokie Bieszczady, w programie: przejazd Wielką Pętlą Bieszczadzką do Przełęczy Wyżna, przejście do Głównego Szlaku Beskidzkiego, a tam: Połonina Wetlińska, Schronisko PTTK Chatka Puchatka, Hasiakowa Skała, Srebrzysta Przełęcz, Szare Berdo, Przełęcz Orłowicza (1099 m n.p.m.), opcjonalnie wejście na Smerek (1222 m n.p.m.) – najdalej wysunięty na zachód szczyt pasma połonin - 90 PLN

„Szlakiem Watahy” – Auta terenowe Off ROAD - (2 godziny) - 130 PLN

Lot szybowcem na Weremieniu (wymagana pisemna zgoda rodzica/opiekuna) - 130 PLN

Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce - dla wszystkich grup wiekowych - 250 PLN

Jednodniowa wycieczka zagraniczna:

Thermal Park Sirava Słowacja - to wspaniały kompleks basenów ze sztuczną falą, dziką rzeką, zjeżdżalniami oraz basenami termalnymi - 195 PLN
Zakwaterowanie
W 8-, 10 osobowych namiotach wojskowych typu NS. Pełny węzeł sanitarny dostępny w Pensjonacie LESKO SKI.

Do dyspozycji: basen, boisko do siatkówki, zaplecze rekreacyjne, siłownia zewnętrzna.

Uczestnicy obozu mogą korzystać z bezpłatnego WiFi na terenie obiektu.

Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.
Świadczenia
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka LESKO SKI. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport: autokar turystyczny.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
Informacje praktyczne
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych. Uczestnicy wyjeżdżający na wycieczkę zagraniczną muszą posiadać paszport lub dowód osobisty. Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 20.30. Planowany wyjazd z ośrodków ok. godz. 06.20. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19.30, wyjazd nie później niż o godz. 08.00.

Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka.

Możliwosć zamówienia diety wegetariańskiej - dopłata 100 PLN / os / pobyt

Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego

Osoby,które wykupią fotorelacje na płycie CD, otrzymają ją drogą listową po zakończeniu obozu.

Adres obiektu: Ośrodek Lesko- Ski Weremień 36, 38-600 Lesko, tel.: (13) 469 93 45;


        Powrót         Pokaż cennik         Zarezerwuj
Członek Polskiej Izby Turystyki i Konsorcjum Wielkopolskch Biur Podróży

CENTRUM KOLONII I OBOZÓW
61-777 Poznań, ul. Woźna 7
tel.: 61/8553268, 8517322, 8530954; fax: 61/8516640
tel. dla Agentów: 61 851 73 22
e-mail: biuro@kolonieobozy.pl

© 2001-2017 B.P. AGENDA     Created by: VIRTUALIS | V-STAT